Test pre vodičov II - happyend

Autor: Silvia Petruchová | 19.11.2006 o 15:48 | Karma článku: 2,68 | Prečítané:  458x

Asi začínam veriť na zázraky. Tam kde bol problém, už zrazu nie je a dúfam, že už nikdy nebude. Na chodníku, ktorý som popísala v článku Test pre vodičov už môžem pohodlne prechádzať a spolu so mnou aj ostatní chodci.

Už vyše mesiaca sú tam stĺpiky - plniace funkciu zábradlia. Už vyše mesiaca sa tam nedá parkovať a ani sa neparkuje. Všetko to vyriešila jedna sťažnosť na magistráte a pár ochotných ľudí tam. (Priznám sa, že skôr som to chcela nazvať prosba, ale na magistráte ma usmernili, že to má byť sťažnosť.) Žiadna iná komunikácia medzi nami neprebehla. Jedna návšteva a jeden môj list a potom už len s odstupom času potichučky pribúdali "tyčky". S každou jednou som sa neuveriteľne tešila, lebo som na vlastné oči videla, ako tam "rastú". Toto riešenie dokonca predčilo moje očakávania, lebo takéto zábradlie sa ťahá od zastávky Lafranconi až po most. 95 stĺpikov, to je naozaj dosť. Som milo prekvapená.

Teší ma to o to viac, že nikoho, kto to mohol opvlyvniť, nepoznám. Nemal mi to ani kto "pretlačiť" a predsa to išlo. Nie je všetko také beznádejné. Aj u nás sa môžu končiť problémy happyendom. Myslím, že v tomto prípade pre všetky strany. Ďakujem.

Chodnik pri moste Lafranconi

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Threema je anonymná, ale prokurátori sú presvedčení, že správy sú od Kočnera

Policajti neprelomili šifrovanie, Tóth im odovzdal Kočnerov mobil.

Dobré ráno

Dobré ráno: Horia pľúca našej planéty, čo sa deje v Amazónii?

Ako súvisí politika s požiarmi.


Už ste čítali?